Kurumsal
kurumsal-img

Kurumsal


2000 yılında kurulan GÜNDEM KİMYASAL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA VE HAVUZCULUK TURİZM TİCARET LTD. ŞTİ. deneyimli ve dinamik kadrosu ile kurulduğu günden bugüne gelişen teknolojilere ve yeniliklere müşteri memnuniyeti ve kalite bilincine bağlı kalarak hizmet vermektedir. Firmamız konusunda uzman ekipleri ile turizm sektöründe projelendirme, inşaat ve elektromekanik tesisatı ile komple birçok yüzme havuzları, kaydıraklar, süs havuzları, jakuzi vs. montajı yapmaktadır.

Her geçen gün daha da büyüyen firmamız, havuz suyu şartlandırması, ısıtma-soğutma grupları su şartlandırma ve legionella mücadelesi konusunda her türlü yerli ve yabancı kimyasal maddelerin satışı ve uzman Mühendis ve Kimyager kadrosu ile düzenli ziyaretler ve rutin kontroller yaparak aynı anda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Özellikle son dönemlerde üzerinde hassasiyetle durulan legionella mücadelesi konusunda firmamız eğitim ve uygulama alanında birçok başarılı çalışmaya imza atmış ve bu konuda sıkı takip ve mücadelelerde bulunmuştur. Legionella mücadelesi kapsamında eğitim ve çalışanları bilinçlendirme, fizibilite ve mücadele programıyla birlikte siz müşterilerimize analiz imkanları sunan firmamız bu konuda sektörde lider akredite olmuş laboratuvarlar ile hareket etmektedir.

Bünyemizde mevcut danışman kadromuz ve daimi montaj ekibimizle gerek satış öncesi gerekse satış sonrası lojistik ve teknik destek anlamında yeterli donanıma sahip olan firmamız havuzlarınızda, su şartlandırma sistemlerinizde meydana gelebilecek mekanik e kimyasal tüm sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir.

Manavgat bölgesinde Mayıs 2011 de kurulan şubemiz deneyimli ve uzman kadrosu ile merkez ile koordineli olarak havuz yapımı, havuz kimyasalları ve her türlü su şartlandırma kimyasalları hizmetlerine devam etmektedir.

Bize ulaşmak için buraya tıklayınız.

Gündem Havuz Kimya