Ozon Sistemleri
IMG_4674-1

Ozon Sistemleri


OZOFRESH 30 ozon sistemi havadaki O2 gazını zenginleştirerek O3 (ozona) dönüştürür.
Böylelikle ortamda mevcut kötü kokuları bertaraf eder.Aynı zamanda yüksek konsantrasyonda oksijen ile
havadaki tüm mikroorganizmaları da dezenfekte eder.
KULLANIM ALANLARI

 

ÇÖP ODALARI
MÜŞTERİ ODALARI
SAUNA,FİTNESS MEKANALARI
HAVALANDIRMASI ZAYIF ORTAMLAR
RUTUBETLİ VE KÜFLÜ ORTAMLAR
SOĞUK ODALAR
PERSONEL & MÜŞTERİ WC LERİ

 

 

 

OZOFRSH 30 KULLANIM KLAVUZU

 

 

1– CİHAZ İLK ÇALIŞTIRILDIĞINDA ÖNCE SİSTEMİ KONTROL EDER. OZOFRESH 30 ÇALIŞIR DURUMDA DEĞİLDİR.2 SANİYE SONRA 220 VOLT ŞEBEKE VOLTAJI SİSTEME YÜKLENİR VE OZOFRESH 30 AKTİF HALE GEÇER. BU KONUM 2X16 LCD EKRANDA UYARI OLARAK VERİLİR.

2– CİHAZI KULLANILMAYACAĞI ZAMAN ON/OFF DÜĞMESİNE BASILARAK BEKLEME (STAND-BY) KONUMA GETİREBİLİRSİNİZ. BU DURUMDA SYSTEM BEKLEME MODUNA GEÇER VE OZON ÜRETİMİ DEVRE DIŞI KALMIŞ OLUR.
NOT : UZUN SÜRELİ BEKLEME MODUNDA BIRAKILMAMASI VE ELEKTRİK FİŞİNİN ÇEKİLMESİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ….
3–  ZAMAN AYARI YAPMAK İÇİN: “M” TUŞUNA BASILDIĞINDA 2 SATIRLI EKRANA GELEN MENUDE ÖNCEDEN GİRİLMİŞ AÇILMA VE KAPANMA SURELERİ GORÜRÜNÜR.
a) Ok İŞARETİ HANGİSİNDE İSE “M” TUŞUNA BASILARAK RAKAMIN ALTINDA ÇİZGİ OLUŞMASI SAĞLANIR. ŞEKİL 3
b) YUKARI AŞAĞI TUŞLARI İLE İSTENİLEN SÜRE GİRİLDİKTEN SONRA “OK” TUŞUNA BASILMAK KAYDI İLE AYAR YAPILMIŞ VE RAKAMIN ALTINDAKİ ÇİZGİ KAYBOLMUŞ OLUR.
TEKRAR AYAR YAPILMAK İSTENİR İSE;
YUKARI AŞAĞI TUŞLARI İLE AÇILMA VE KAPANMA SÜRELERİNİN KARŞINSINA ok İŞARETİ GETİRİLİR VE “M” TUŞUNA BASILARAK YUKARI-AŞAĞI TUŞLARI İLE İSTENİLEN SÜRE GİRİLİR, “OK” TUŞUNA BASILMAK KAYDI İLE AYAR YAPILMIŞ VE RAKAMIN ALTINDAKİ ÇİZGİ KAYBOLMUŞ OLUR.
NOT: 5 SANİYE İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR TUŞA BASILMAZ VE BİR İŞLEM YAPILMAZ İSE SİSTEM, AÇIK İSE ÇALIŞMAYA, KAPALI İSE AÇIK KONUMA GEÇER VE SİSTEME GİRİLMİŞ DEĞERLERİ HAFIZAYA ALIR ÇALIŞMAYA DEVAM EDER. LÜTFEN BU 5 SANİYE ZAMAN ARALIĞINI UNUTMAYINIZ…
c) HAFIZASINDA BULUNAN AÇIK-KAPALI SÜRELERİNİ GÖRMEK İÇİN “OK” TUŞUNA 3 SANİYE BASILI TUTULMASI YETERLİDİR. EKRAN, KAPALI İSE SİSTEM AKTİF HALE GEÇER.
d) NOT: “OK” TUŞUNA ZAMANLI ZAMASIZ BASILMAMASINI TAVSİYE EDERİZ. SADECE AYAR YAPMAK İÇİN YADA BELLİ ZAMAN ARALIKLARINDA BU TUŞU KULLANINIZ, ZİRA CİHAZ HEP AKTİF DURUMDA KALIR.